Podsumowanie obchodów miesiąca AAC – Października

Poradnia Rozwoju Porozumiewania się ” Rozmawiajmy bez słów”, jako jedno z miejsc działalności naszego stowarzyszenia dokonała podsumowania obchodów Międzynarodowego Miesiąca AAC Pazdziernika w Lublinie. W tym czasie miało miejsce wiele zajęć i wydarzeń związanych z propagowaniem i wdrażaniem wspomagających i alternatywnych metod komunikacji (AAC). Najważniejsze z nich to:

1. Koncert „AAC-owy przyjaciel”, w którym wystąpiły osoby z trudnościami w porozumiewaniu się z wielu instytucji i szkół z województwa lubelskiego.

2. Wykład otwarty Pani Dorothy Fraser na temat wspomagających i alternatywnych metod komunikacji, organizowany przez KUL Jana Pawła II w Lublinie oraz Stowarzyszenie „Mówić bez Słów”

3. Szkolenia dla rodziców dzieci z trudnościami w porozumiewaniu się prowadzone przez Panią Dorothy Fraser i Panią Agnieszkę Pilch.

Wszystkim osobom zaangażowanym w obchody miesiąca AAC serdecznie dziękujemy.

Jednocześnie przypominamy, że cały rok trwają konsultacje dla osób z trudnościami w porozumiewaniu się w nasze Poradni Rozwoju Porozumiewania się „Rozmawiajmy bez słów” przy ul. Rogowskiego 5 w Lublinie.

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii