Projekt – „Nasz czas”

W miesiącach lipiec – listopad 2014 nasze Stowarzyszenie realizuje projekt pt. „Nasz Czas”. Głównym celem naszych działań jest aktywizacja społeczna osób w wieku powyżej 60r.ż. Beneficjentami działań będą głównie osoby należące do naszego Stowarzyszenia.

W ramach projektu, seniorzy pojadą na wycieczki (m.in.: do Nałęczowa, Kazimierza nad Wisłą oraz Liszna), wezmą udział w spotkaniach z prawnikiem, wizażystą, lekarzem –
– kardiologiem oraz innymi specjalistami. Każdy z beneficjentów odbędzie indywidualne, kilkugodzinne spotkania z terapeutą, psychologiem oraz pracownikiem socjalnym. Ponadto, przewidziane są wspólne wyjścia do teatru i kina.

Projekt „Nasz Czas” współfinansowany jest ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu na Rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014 – 2020.