Koncert AAC 2017

W środę 25 października w Sali widowiskowej lubelskiego Caritasu Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualna Koło w Lublinie zorganizowało już po raz czwarty Koncert AAC z okazji Międzynarodowego Miesiąca Komunikacji Alternatywnej i Wspomagającej. Wystąpiło wiele zespołów z przedszkoli, szkół i placówek działających na rzecz osób z trudnościami w komunikowaniu się z naszego miasta oraz goście z Krasnegostawu i Zamościa. Dopisała też publiczność. Widownia była pełna. Przybyło wielu znamienitych gości: przedstawiciele władz, dyrektorzy placówek, nauczyciele, wychowawcy, rodzice i opiekunowie oraz bardzo żywiołowo reagująca młodzież i dzieci. Nasze Stowarzyszenie przygotowało w tym roku 4 występy: 2 z Punktu Przedszkolnego i Poradni LOLEK oraz 2 z Dziennego Centrum Aktywności. Obecni byli też uczestnicy i pracownicy naszego WTZ, którzy prezentowali prace przygotowane na warsztatach. Zapraszamy do relacji fotograficznej z Koncertu!

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”31″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]